Додатковим плюсом для фахівців буде знання англійської мови для працевлаштування в міжнародну компанію чи пошуку іноземних замовників, а також розуміння технічної документації. Що таке UI-дизайнUI-дизайн — це робота над графічною складовою інтерфейсу. Сюди відносяться анімації, фотографії, ілюстрації, кнопки, меню, шрифти, слайдери.
Він продумує продукт в такий спосіб, щоб його компоненти були логічними. Такої спеціальності, як UI/UX-дизайнер у вищих навчальних закладах, ви не знайдете. Відсутність профільних програм викликана тим, що вищі навчальні заклади не встигають за розвитком цифрових технологій.
Займався підвищенням конверсії в інтернет-магазинах, створював сервіси для косметологів, розробляв інтерфейс платформи для купівлі та продажу NFT-колекцій. Наразі проєктує прості та зручні курси ui ux дизайну для користувачів інтерфейси тревел-продукту. Ви можете обрати шлях дизайнера, вступивши до коледжу або технікуму, де навчання займе 3-4 роки. Після завершення програми можна почати працювати в років. Ці навчальні заклади акцентують увагу на практиці, включно з роботою над реальними проєктами та стажуванням у компаніях. Тут учні на напрямку «Дизайн» уже з першого курсу збирають портфоліо і проходять практику в IT-компаніях.
Першим використовував термін UX-дизайн Дональд Норман в 1993 році. Вчений працював у компанії Apple і займався створенням лінійки товарів, орієнтованих на споживачів. Для пошуку роботи також знайдеться чимало варіантів, наприклад, на сайті Layboard.com, де публікуються вакансії для дизайнерів.
Ui/ux Дизайнерпоглиблення У Web-дизайн
Саме тому описані вище функції у більшості сучасних компаній зазвичай виконує один спеціаліст. Головне завдання UX/UI дизайнера створити такий інтерфейс, який був би зручним у використанні для споживача та ефективним для досягнення цілей замовника. Саме тут UX/UI дизайн виявляється на першому плані, об’єднуючи креативність, технічність і вплив на спосіб, яким ми сприймаємо цифровий світ. Як це відбувається і як ви можете стати частиною цієї еволюції?
Я не можу виокремити якийсь один ресурс, який мене надихає. Завжди можна проаналізувати, чому зробили саме так, а не інакше, чи це добре працює для мене, як все можна було б покращити. Також завжди цікаво читати про досвід інших дизайнерів, особливо тих, які свого часу зробили щось на рівні «вау». З моїх спостережень будь-хто зможе знайти себе у цій професії. Якщо людина більш творча, можна створювати сам дизайн, анімувати тощо. Хоча веб-дизайнер, графічний дизайнер та UI/UX спеціаліст мають свої специфічні обов’язки, вони часто працюють разом, щоб створити кінцевий продукт.
У дизайні важливі не лише технічні навички, а й досвід та думка. Навчиться розуміти різницю між якісним та поганим дизайном можна лише з досвідом. Початківцю дуже важливо знайти наставника, який спочатку зможе вносити корективи і направляти. У межах однієї компанії/проєкту можуть працювати спеціалісти з UX та UI дизайну окремо. Продумувати логіку роботи продукту та його взаємодії з користувачем?
Курси, Які Можуть Тебе Зацікавити
Якщо є бажання, то поєднати теорію з практикою можна на спеціалізованих курсах. Ми в CHI IT Academy пропонуємо тобі дізнатися, як створити максимально зручний та візуально досконалий продукт на курсі Web Design (UI/UX). Але знай, що на сьогодні в дизайні більше цінуються саме UI/UX-дизайнери, здатні об’єднати візуал та логіку в одну систему.
Оскільки сфера стрімко розвивається, фахівець має стежити за трендами, новинками, оновлювати свої знання, практикуватися та отримувати нові навички. Тобто роботи у такого дизайнера може бути багато, та на всі них потрібно звертати увагу. Варто відразу визначити, яка різниця між цими дизайнерами. Багато хто плутає ці поняття, проте UX та UI – це дві різні, але взаємопов’язані складові дизайну. В UX/UI дизайні, як і в багатьох інших професіях, можна зростати вертикально — за шкалою Trainee, Junior, Center, Senior та Lead-спеціаліст.
- Зараз працює незалежно з амбітними командами над продуктовими завданнями, експериментами та дизайном для штучного інтелекту.
- Графічний дизайнер – це фахівець, який створює візуальні матеріали для різноманітних медіа, включаючи друк, рекламу, соціальні медіа та інше.
- Зрозумілий простий інтерфейс спрощує користувачеві завдання та підштовхує його до цільової дії.
UI (User Interface) дизайнер відповідає за графічну частину дизайну, за сприйняття та реакцію людини, що виникають у результаті використання продукту. UX/UI-дизайнер – це креативна та мультидисциплінарна професія. Це чудова можливість поєднувати любов до прекрасного з чіткими бізнес-завданнями. Можна виділити деякі якості, які точно допоможуть просунутися кар’єрними сходами.
Сьогодні ця платформа має мільярдні покази щодня, повноцінну команду з дизайнерів, розробників, маркетологів, тестувальників… А UX-принципи, закладені ще тоді на старті, досі працюють. По-перше, в інтернеті дуже багато інформації на цю тему у відкритому доступі.